Lezbiyensikis, lezbiyen sex, lezbiyen porno

Just another WordPress.com weblog

Lezbiyen eşimin lezbiyenlerle ilişikisi var

Biz 33-30 yaşlarında evli çiftiz. Benim ismim tolga, eşimin adı ise Sinem, Büyük şehirlerden birinde yaşıyoruz.Burada ben eşim ile işyerinden bir bayan arkadaşımın eşi olan Koray ile benden habersiz nasıl ilişki yaşadığını, eşimin bir zamanlar benden başka bir ekek teklifime adeta tokat gibi cevaplar verirken daha sonra, bir başka erkek ile ne kadar çok seks yapmayı tercih ettiğini ve benden habersiz nasıl seviştiğini anlatacağım.

Eşim ile 3-4 yıldır bir takım fantazilerimizi yatak odamıza hapsetmiş olarak ve yanlızca kendi aramızda konuşmalar şeklinde yaşamakta idik. Evliliğimizin ilk yıllarında her hangi bir fantazi merakımız yok iken zamanla bir çok unsurdan da etkilenerek fantazilere merak sardık. Gerek grup halinde sevişen videoları gerekse bire bir olan sevişme sahnellerin olduğu videoları izlerken, bu videolardan, nette okuduğumuz bir kısım hıkayelerden etkilenir olduk. Zamanla netten bir kaç çift ile sanal görüşmemiz oldu. Ancak gerek sanalın risklerı gerekse, konunun çok hassas olması, adeta bıçak sırtında dans etmeye benzemesi nedeni ile her ne kadar gerek eşimi bir başka erkek ile sevişme fikrine razı olsam da, eşimde bunu istese de reele geçirmek 6-7 yıl mümkün olmadı.

Sürekli olarak sanalda bir çift arayışı içinde olsak ta, görüşmüş olduğumuz çiftlerin güven vermemesi, sanal görüşmelerimizi reele taşımamıza engel oldu. Nihayet sanal görüşmelerini de artık kesmeye karar verdik. İlk başlarda bu tarz ilişkilere karşı olan, benim kendisini başka erkekler ile sevişmek isterse sevişebilceğine dair teklifime karşı sert çıkışlar yapan eşim, seks sırasında bu tur bir ilişkide bulunmasına sıcak baktıgımı soyledıkçe seks yaparken daha fazla doyuma ve orgazma ulaşması nedenı ile zamanla bu fıkre sıcak bakmaya başlamıştı.

Hatta artık oyle aşamaya geldık ki seks sırasında eşime kendisini başka erkeler ile sikişirken gormek istediğim şeklinde konuşmalarım olmadan orgazma ulaşamamaya başladı. Eşimin bu durumu her geçen gun daha da artarak artık benimle çok rahat bir şekilde başka bir erkekle doya doya sevişmek istediğini ifade edebilmesine kadar uzadı. İlk başlarda sadece yatak odamızda ve karanlık bir ortamda bu tur konuları konuşur idik. Öyleki seks bittikten sonra da asla bu konulardan bahsetmez, sanki bu konuşmaları biz yapmamış gibi olurduk.

Ama artık durum değimiş, hem eşim çok rahat biir biçimde hoşuna giden erkelerden bahsediyor ve bir başka erkeğin atında hoplamak istediğini bana soyluyor idi. Hemde bunu son derece normal zamanlarımızda dahi soyleyebılıyor idi.

Ben de buna razı olduğumu her zaman soyluyordum. Ama o bana başka bir erkele olmayı ıstıyorum ama senin dahıl olmanı ıstemıyorum diyordu. Senın bılgın olmadan başka bir erkekle seksi yaşamak stiyorum, diyordu. Ancak ben de şayet başka bir erkek ile ilişkide bulunacak ise bu erkeğin evli olması gerektiğini ve karşılıklı olması gerektiğini soyluyordum. Bundaki amacım ben de başka bir bayan ile birlikte olmak değildi. Kaldiki be zaten istedğim zaman bir başka bayan ile ilikide bulunabilcek bir profilde ve pozisyonda olan insanım. Gerek sosyal durumum gerekse ekonomk durumum bunun için son derece müsait idi. Ancak özellikle çift olmasını ietmemdeki maksat , eşimle birlikte olacak olan erkeğin de riske ettiği önemli bir değerinin olması idi. Böylece daha güvende hİssedecktim aile hayatımı.

Ancak bu düşünceller ile yıllardır bir çift arayışı içinde olmamıza rağmen böyle bir çift ile tanışmak mümkün olmamış idi. Bundan dolayı da artık başkla erkek ile sevişme fikrine iyice alışmış ve bu fıkrı benımsemış olan eşim sitemlerde bulunmaya başlamıştı. Çift olması ısrarın yüzünden ben de başka bir erkek ile olamıyorum diyordu.

Zaman zaman eşimin bu isteğini sık sık dile getirmesi benden habersiz bir başka erkekle ilişkisinin olup olmadığı konusunda dahi şüpheye düşmeme sebep olmaya başlamıştı. Eşim benim dışımda hayatında hiç bir erkek ile ilişkisi olmamıştı. Bunu gayet iyi biliyordum. Ama şimdi eşim bunu yaşamayı istiyordu. Zamanla iş arkadaşlarımdan bir bayan arkadaşımın ailesi ile tanıştık. Ailecek gelip gitmelerimiz olmuş, samimi olmuştuk. Derken ben zamanla iş arkadaşım olan bayanın kocası Koray ile eşim arasında sanki bir şeylerin olduğu konusunda bir hisse kapıldım. Bu konuyu irdelemeye başladım. İşin doğrusu eşimle koray ile sevişebilceği konusunda konuşuyorduk ama o sadece orda kalıyor idi. Çünkü o sadece bir fantziden ibarettı. Bu konuda iznimin olmadığını, olmayacağını eşimde biliyordu. Çünkü benim olmaz ise olmaz şartım çift olması idi. DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA

Reklamlar

No comments yet»

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: